Koszt wysyłki

Paczki o wadze do 30 kg, wysyłane są kurierem GLS w przedziale cen od 15,00 zł do 21,00 zł. Kwota uzależniona jest od wagi i gabarytu produktów.

Towary o wadze powyżej 30 kg, wielkogabarytowe, wysyłane są na paletach:

  • kurierem Pekaes - ceny wysyłek są w przedziale od 50,00 zł do 700,00 zł. Kwota jest uzależniona od  wagi i gabarytu produktów .

  • transportem firmowym (do 100 km) cena 1,23 zł/km, przy czym odległość mierzona jest w kilometrach do klienta oraz od klienta do siedziby firmy. W przypadku wyboru wysyłki transportem firmowym kwota wysyłki zostanie przedstawiona klientowi indywidualnie po złożeniu zamówienia.

Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy (Jaromierz 101 A 64-225 Kopanica) – usługa bezpłatna.

Ważna informacja:

W przypadku zamówienia produktu mającego duże gabaryty (domki narzędziowe, drewutnie) należy we własnym zakresie zorganizować rozładunek. Obowiązek rozładunku nie leży po stronie kierowcy, lecz po stronie klienta. Proszę pamiętać, że kierowca nie ma obowiązku uczestnictwa przy rozładunku przesyłki o dużych gabarytach, jednak poproszony zazwyczaj nie odmawia pomocy.

Termin realizacji zamówień

Paczki przekazujemy do wysyłki w najkrótszym możliwym dla nas czasie. Czas realizacji zamówienia jest widoczny w opisie danego produktu.

Przy wyborze płatności przelewem bankowym zamówienia są realizowane od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym.

Kurierzy GLS dostarczają przesyłki zazwyczaj na następny dzień roboczy od momentu wydania zamówionego towaru z magazynu.
Przewoźnik Pekaes dostarcza paczki po około 1-2 dniach roboczych od wydania zamówionego produktu z magazynu.