Przedsiębiorstwo Wellton Sp. z o.o. od 1986 roku specjalizuje się w produkcji drewnianej architektury ogrodowej. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment wyrobów z drewna, posiadających wysokie walory użytkowe, funkcjonalne oraz estetyczne. Oferujemy m.in. altany i pawilony, wiaty garażowe, drewutnie, domki narzędziowe, stoły piknikowe, place zabaw dla dzieci, pergole, donice, kwietniki, zielniki, warzywniaki i inspekty a także wyroby proste takie jak płoty, furtki, rollbordery, podesty, palisady, deski, ramiaki i kantówki.

W trosce o naszych klientów pragniemy zapewnić jak najwyższą jakość naszych wyrobów. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy przekłada się na wysoką jakość naszych wyrobów. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Wszystkie nasze produkty poddajemy już na terenie zakładu impregnacji ciśnieniowej przez co zapewniamy ich ochronę przed sinizną, pleśnią i insektami. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia klienta, który kupuje fabrycznie zabezpieczony produkt.

Posiadamy certyfikat FSC® na produkty w ofercie hurtowej, promując odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska.

Nasze produkty sprzedajemy zarówno w Polsce jak i na rynki wielu krajów Unii Europejskiej m.in. Niemcy, Francja, Holandia, Włochy. Zaplecze logistyczne pozwala na szybką i rzetelną realizację zamówień. Jesteśmy elastyczni i otwarci. Podchodzimy indywidualnie do wszystkich naszych odbiorców. Zawsze staramy się jak najlepiej dostosować ofertę do oczekiwań klientów.

Mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą na stronie internetowej lub bezpośrednio w przyzakładowym punkcie sprzedaży detalicznej gdzie znajduje się ekspozycja wielu naszych wyrobów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.